rendez
vous

Marzena Gawrysiak

Marzena
Gawrysiak
 

Artystka rzeźbiarka-ceramik, twórca Gdańskiej Szkoły Artystycznej, dyrektor
artystyczny Pomorskiego Inkubatora Kultury.  Jej dzieła można oglądać w Muzeum
Narodowym w Gdańsku – odział sztuki nowoczesnej Pałacu Opatów. Zrealizowała
także pomnik polskiego himalaisty Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju.

Marin Magnúsdóttir

Marine
Magnúsdóttir
 

Urodzona w Islandii w latach 50-tych. Przed przeprowadzką do Danii w 1996 r. kręciła tam filmy. Zaraz po pierestrojce przejęła galerię wraz z powiązanymi z nią rosyjskimi artystami w Skagen, w Danii. W późniejszym czasie galeria powiększyła się o sztukę z Islandii, Danii i Holandii. Dziś ma własną pracownię ceramiczną, fantastyczne osiągnięcia po kursach ceramicznych w Gdańskiej Szkole Artystycznej.

Chris

Christian
Lange
 

Rzeźbiarz z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w wykonywaniu wiernych kopii rzeźb współczesnych i klasycznych, a także w wykonywaniu na zamówienie produktów dla projektowania i architektury. Christian nadzoruje wszystkie aspekty produkcji i logistyki prac w kamieniu.

Agnieszka

Agnieszka
Leszczyńska-Mieczkowska

Prowadzi studio projektowe wprowadzające sztukę do architektury i designu. Galeria Art in Architecture prezentuje i promuje Dzieła Sztuki oraz obiekty artystyczne, przygotowane do sprzedaży indywidualnej.

Piotr
Stec
 

Menadżer dwóch stowarzyszeń twórczych-teatrów lalek. Uczestniczył w ponad 100 szkoleniach z obszaru organizacji pozarządowych i kultury (Polska, Czechy, Słowacja, Niemcy, Finlandia, Belgia). Członek eksperckiego zespołu przy MKiDN, który przygotował przełomowy, pierwszy w historii Program Współpracy MKiDN z Organizacjami Pozarządowymi 2017/2019. Działacz społeczny. Członek (wojewódzkiej) Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych. Rodowity Kwidzyniak. Lokalny patriota.

Agnieszka

Agnieszka
Labenz
 

Prezeska Fundacji Róbmy swoje dla kultury. Producentka, reżyserka, absolwentka Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, Ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami Dofinansowanymi z Funduszy UE na Uniwersytecie Warszawskim. Kaukazalożka i ormianofilka. Od 2004 roku zaangażowana w pozyskiwanie i rozliczanie dotacji europejskich, unijnych oraz grantów MKiDN dla przedsiębiorców, samorządów i organizacji pozarządowych.

Artur Paluszyńśki

Artur
Paluszyński
 

Programista, muzyk, specjalista marketingu internetowego oraz technologii multimedialnych. Współpracował z grupą Microsoft, wydawnictwem psychologicznym Eneteia, szerokim rynkiem aplikacji medycznych oraz systemów e-commerce.

Janusz

Janusz
Gawrysiak
 

Reżyser Teatru Znak, założyciel Gdańskiej Szkoły Artystycznej. Pomysłodawca i producent dużych wydarzeń artystycznych na Pomorzu. Koordynator i pomysłodawca plenerów artystycznych w Polsce i za granicą.